Fijn choker zilver 835/000 met 5 gele stenen, ø 10 mm. Lengte 45 cm ca 6.3 gr
Gourmetarmband zilver 835/000 met carneool. Armband met bewerkt middenstuk met ovaal cabouchon geslepen carneool, 7x13 mm, bevestigd aan een gourmetarmband. ca 6.75 gr Lengte 19 cm
Oorclips zilver 835/000. Ronde wat bolle oorclips ø 19 mm ca 11.6 gr
Ring Zilver 925/000 met GG accent. Strakke ring U model met aan de bovenkant 4 bollen welke kunnen bewegen en aan de zijkant een strak opzet stuk in GG. Breedte 6 mm, ø 56 ca 6.8 gr
Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 15 gr
Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee oude fotolijsten 20e eeuw: 1x brons met spiegel en cherubijnkop en 1x metaal met floraal decor 15-29cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G