Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm
Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met paradijsvogeldecor tussen bloesemtakken en vergulding. Geschulpte bovenrand en tekst (gemerkt), in goede staat 15xø44,5cm.
Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27. Voorzien van romijnse cijfers voor uuraanduiding en arabische minuten aanduiding.
Twee kristallen houders met zilveren dop waarvan 1 scharnierend. Engels sterling zilver 925/000, 13-16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, geboorte kindje Jezus met de drie koningen 39x49cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R
Kristallen rookcomfoor op zilveren voeten, geplaatst op houten basement waaronder 4 bolpootjes, 835/000, 25x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen lamp met rondom putti (Duitsland), gesigneerd Maroon Thuringen ca. 1950 70xø36cm. (beschadigd) Cond.: R
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Antieke ring GG 585/000 met paarse steen. Mooie bewerkte ring met bewerkte band. In het midden zit een ovaal gefacetteerde paarse steen, 19x15 mm.6.9 gr ø 56
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+