This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Monogram EN
Starting price 30 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

3 Olifantjes
Result: 80 EUR

Drie antieke ivoren olifantjes Oosters 5-7cm. Cond.: G

Bekervorm, dieren
Result: 50 EUR

Antiek ivoren figuur, voorstellend een slang, krokodil, vogels en schildpad in vaasvorm 17cm. Cond.: G

14 Boeken kunstenaars
Result: 50 EUR

Kavel met 14 boeken voor diverse kunstenaars o.a: Matisse, malevich, Cezame, Loran, Mucha etc. Cond.: G

Meissen vogel
Result: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.

Spiegel op standaard
Starting price 50 EUR

Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G

Collier amethist GG
Result: 175 EUR

Collier van amethist met GG bollejtes en sluiting. Een collier van gefacetteerde amethistkralen, 6.2 mm, met 15 GG bewerkte bolletjes bevestigd aan een GG glimmende bolsluiting, ø 8 mm. Lerngte 41 cm

Odeurflesje, gouden dop
Result: 45 EUR

Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.

Oosterse schaal, vuurvogel
Starting price 1.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met paradijsvogeldecor tussen bloesemtakken en vergulding. Geschulpte bovenrand en tekst (gemerkt), in goede staat 15xø44,5cm.

Zakhorloge, snek
Starting price 300 EUR

Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27. Voorzien van romijnse cijfers voor uuraanduiding en arabische minuten aanduiding.

2 Houders, zilv. dop
Starting price 60 EUR

Twee kristallen houders met zilveren dop waarvan 1 scharnierend. Engels sterling zilver 925/000, 13-16cm. Cond.: G

Aquarel, kerststal
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, geboorte kindje Jezus met de drie koningen 39x49cm. Cond.: R-G

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Result: 70 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

Schilderij, molen
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G

Bijbeltje
Starting price 30 EUR

-

2 Fam Rose borden
Starting price 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R

Rookcomfoor, zilv. voet
Starting price 100 EUR

Kristallen rookcomfoor op zilveren voeten, geplaatst op houten basement waaronder 4 bolpootjes, 835/000, 25x16cm. Cond.: G

Doos zegels en poststukken
Starting price 25 EUR

Doos boordevol zegels en poststukken, hoofdzakelijk Europa 11x19x32cm. Cond.: R-G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, redding van een schip 70x55cm. Cond.: G

Pors. lamp + kap
Starting price 240 EUR

Grote oude porseleinen lamp met rondom putti (Duitsland), gesigneerd Maroon Thuringen ca. 1950 70xø36cm. (beschadigd) Cond.: R

Delfts blauw bord, figuren
Starting price 500 EUR

Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R

B&G geit
Result: 50 EUR

Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.

Ring GG paars
Result: 170 EUR

Antieke ring GG 585/000 met paarse steen. Mooie bewerkte ring met bewerkte band. In het midden zit een ovaal gefacetteerde paarse steen, 19x15 mm.6.9 gr ø 56

7 Gouden 10 gulden munten
Result: 1.060 EUR

Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+