Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat 104cm.
Twee imari porseleinen schotels ca. 1900 met decor van goud en flora in coulissen ø31cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen vazen, gemerkt Bavaria (decor Sevres) met decor van goud en flora ca. 1980 in goede staat 14xø9cm.
Twee Jugendstil majolica wandschotels met vrouwelijke bustes en floraal decor ca. 1900 (of later), 1,5xø28cm. Cond.: G
Zeer grote keramieken vaas 20e eeuw met rankendecor 100xø30cm. Cond.: G
Drie delen Duits echt Cobalt porselein, Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw met decor van bloemen en goud 4xø20cm. en 25xø9cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen snuffbotlle ca. 1930, gemerkt en met decor van vlinders en bloesems 8,3xø2,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinese Yixing theepot met bamboe- en landschapsdecor. Rondom met teksten in goede staat 15x23xø14cm.
Japanse antieke satsuma verdeelschaal in originele houten beschilderde opbergdoos ca. 1930 5xø27cm. Cond.: G
Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.