This website uses cookies

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

3 Porseleinen borden
Starting price 30 EUR

2 Delen imari
Starting price 20 EUR

2 Imari dekselvaasjes
Starting price 75 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen met Foo honden op de deksels en floraal decor in goede staat 104cm.

2 Imari vaasjes
Starting price 40 EUR

2 Imari schotels
Result: 50 EUR

Twee imari porseleinen schotels ca. 1900 met decor van goud en flora in coulissen ø31cm. Cond.: G

Groot imari bord
Result: 25 EUR

2 Porseleinen vaasjes
Starting price 70 EUR

Twee Duits porseleinen vazen, gemerkt Bavaria (decor Sevres) met decor van goud en flora ca. 1980 in goede staat 14xø9cm.

Vleesschotel, Queng Long
Result: 150 EUR

2 Blauwe dekselvazen
Result: 30 EUR

2 Wandborden
Starting price 40 EUR

Twee Jugendstil majolica wandschotels met vrouwelijke bustes en floraal decor ca. 1900 (of later), 1,5xø28cm. Cond.: G

Grote moderne vaas
Starting price 100 EUR

Zeer grote keramieken vaas 20e eeuw met rankendecor 100xø30cm. Cond.: G

2 Delen Delfts bont
Starting price 20 EUR

Vaas, Furstenberg
Result: 50 EUR

3 Delen porselein
Result: 75 EUR

5-Delig kaststel
Result: 150 EUR

2 Blauwe kannetjes
Result: 40 EUR

Snuffbottle, bloem en vlinder
Starting price 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbotlle ca. 1930, gemerkt en met decor van vlinders en bloesems 8,3xø2,8cm. Cond.: G

Theepot, Ying Xing
Starting price 200 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met bamboe- en landschapsdecor. Rondom met teksten in goede staat 15x23xø14cm.

2 Kop & schotels, Chinees
Starting price 30 EUR

Chinese schotel
Result: 110 EUR

Chinees trekpotje
Result: 150 EUR

3 Chinese vaasjes
Starting price 45 EUR

Verdeelschaal in doos
Starting price 40 EUR

Japanse antieke satsuma verdeelschaal in originele houten beschilderde opbergdoos ca. 1930 5xø27cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Starting price 25 EUR