This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Mahoniehouten commode
Result: 50 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten fineer 3-laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl. Lichte fineerschades 75x90x50cm. Cond.: R-G

Mahonie kastje, kersen
Result: 150 EUR

Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G

Halve maan/ speeltafel
Result: 40 EUR

Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R

Mahoniehouten kastje
Result: 120 EUR

Louis Seize stijl 19e eeuwse mahoniefineer op eiken kastje in zeer goede staat 90x60x45cm.

Kast
Starting price 300 EUR

Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.

Lektuurbak
Result: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

Theewagen
Result: 40 EUR

Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.

Bijzettafel, bloemen
Result: 40 EUR

Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.

Eiken rolluik kastje
Result: 80 EUR

Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G

Vitrine
Starting price 280 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Spiegel
Result: 40 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G

1-Deurs kast, Oostenrijk
Starting price 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Antieke etagere
Result: 120 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.

Barok stoel
Result: 180 EUR

Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.

Mahonie wandtafel
Result: 50 EUR

Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.

Eiken boekenmolen
Result: 175 EUR

Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G

Eiken dekenkist
Result: 80 EUR

Oude eikenhouten kist met aan de voorzijde een klep met kerfsnede decors 20e eeuw in goede staat 66x115x58cm.

Secretaire, schuine klep
Starting price 1.800 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.

Hutkoffer
Result: 40 EUR

Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.

Engelse klaptafel
Result: 60 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.

Kersen klaptafel
Starting price 190 EUR

Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.

Antieke salontafel
Result: 30 EUR

Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G

Dienblad tafel
Starting price 220 EUR

Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...

Gestoken stoeltje
Result: 80 EUR

Kerfsnede Bretterstuhl ca. 1880 in Gothische stijl, geheel handgestoken (ook de poten) 100x47x46cm. Cond.: G