Oude Hollandse mahoniehouten fineer 3-laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl. Lichte fineerschades 75x90x50cm. Cond.: R-G
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R
Louis Seize stijl 19e eeuwse mahoniefineer op eiken kastje in zeer goede staat 90x60x45cm.
Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.
Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G
Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.
Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.
Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Oude eikenhouten kist met aan de voorzijde een klep met kerfsnede decors 20e eeuw in goede staat 66x115x58cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.
Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G
Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...
Kerfsnede Bretterstuhl ca. 1880 in Gothische stijl, geheel handgestoken (ook de poten) 100x47x46cm. Cond.: G