Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote ovale hanger met een ovaal gefacetteerde amethist, 29x17 mm. De rand om de steen is opengewerkt. Grootte hanger 52x33 mm incl.oog. ca 14.3 gr
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G
Antiek Hollands inktstel met kristallen flacons, zilveren doppen, voet en penhouders + kroontjespen, op zwart basement waaronder vier bolpootjes. L. 13cm., Cond.: R/G
Zilveren Art Deco boogkandelaar op ovale voet voor 2 kaarsen, 800/000, MT: HB, "V" merkteken buitenlandse werken begin 1900 ca. 145gr. 20x14x7,5cm. Cond.: G
M. Sanden ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, Oostenrijks berglandschap met Beierse vrouw 48x66cm. Cond.: G
Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr
Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Collier en hanger GG 585/000 met zirconia. Fijn singapore collier met een fijne hanger met een grote zirconia, ø 6 mm Lengte 38 cm ca 2.1 gr
Carl Welz (Duitse School 1860 - 1929), olieverf op linnen, boeren-werkplaats met figuren en dieren (Stellmacher) 57x37cm. Cond.: G
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, stal met twee paarden 50x70cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fanatsiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Hanger GG/WG met malachiet en briljant. Peervormige hanger GG met een grote peervormige malachiet,18 mm met een zeer fraaie kleur en briljant ca 0.10 crt W/SI-P
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...