Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.
Frans bronzen 18e eeuws pendule-uurwerk (Louis Quatorze). gesigneerd Etienne Button Paris in goede staat 4,5xø13cm.
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G
Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.
Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Driedelig Frans klokkenstel ca. 1870 in Louis Seize stijl van messing met marmer. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag (gestempeld). 1 Coupe gebarsten, verder in goede staat 38x26x11cm. en...
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.
Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.
Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G