Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Hanger en collier zilver 835/000. Lang koordcollier met een grote peervormige hanger, jaren 70, met druipsteen bewerking en een gladde bol. grootte hanger 66 mm Lengte collier 70 cm ca 34.4 gr
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Bijzonder 18e eeuws reismes met getorste heft van walvis-baleinen. Zilveren monturen en gemerkt stalen lemmet (Sheffield), onbekende merken ca. 1790, 24,5cm.
Hanger GG/WG met saffier en briljant. Hanger in de vorm van een hart met een peervormig cabouchon geslepen saffier, 5x3 mm met daaromheen briljanten ca 0.30 crt W/SI-P. Lengte 29 mm ca 5.8 gr