Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906
W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G
Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.