Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en gebordurrd 90x40cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse religieuze Bronzen ikonen en kruizen. 2 met emaille , 2 in goede originele staat. 6-11 cm. Cond Goed
Vergulde Russische bronzen ikoon, 19e eeuw, met russische teksten, figuren en Corpus Christy. 27x12x1 cm Cond. Goed
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Oude tabaks/speeldoos van natuursteen en vernikkeld messing in carrousselvorm 20e eeuw, gemerkt Keuge. In Historisme stijl (veer is moe) 33xø16cm. Cond.: R-G
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.