Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...