Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Bijbel ca. 1900, "The Holy Bible" M. Gready, Thomson + Niven Glasgow Melbourne. Bevat vele gekleurde illustraties (chrome lithography) messing beslag (lederen rug gescheurd) Cond.: R
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Hanger en collier zilver 835/000. Lang koordcollier met een grote peervormige hanger, jaren 70, met druipsteen bewerking en een gladde bol. grootte hanger 66 mm Lengte collier 70 cm ca 34.4 gr
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Bijzonder 18e eeuws reismes met getorste heft van walvis-baleinen. Zilveren monturen en gemerkt stalen lemmet (Sheffield), onbekende merken ca. 1790, 24,5cm.
Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Hanger GG/WG met saffier en briljant. Hanger in de vorm van een hart met een peervormig cabouchon geslepen saffier, 5x3 mm met daaromheen briljanten ca 0.30 crt W/SI-P. Lengte 29 mm ca 5.8 gr
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR