This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Theebus, zilv. montuur
Starting price 100 EUR

Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.

Max Nagel
Starting price 50 EUR

Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Result: 60 EUR

Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.

Dietsch, stilleven
Result: 80 EUR

Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Starting price 150 EUR

Driedelig Frans klokkenstel ca. 1870 in Louis Seize stijl van messing met marmer. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag (gestempeld). 1 Coupe gebarsten, verder in goede staat 38x26x11cm. en...

Ikoon, zilver
Starting price 75 EUR

Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.

Boordknoopjes GG
Starting price 100 EUR

Fijne boordknoopjes GG 750/000. Ronde gladde boordknoopjes, ø 11 mm, ca 2.9 gr

Zuilen klokje
Result: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Litho, Heino Breilmann
Starting price 50 EUR

H. Brokmann? (Duitse School), linoleumsnede op papier, vaas met bloemen 53x45cm. Cond.: G

Rozetring GG briljant
Starting price 320 EUR

Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr

Schilderij, water/rotsen
Result: 55 EUR

Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G

Klokje met speelwerk
Result: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Omega horloge
Starting price 180 EUR

Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.

Pendule met putti
Starting price 375 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G

Barok schilderij
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

Pendule
Starting price 100 EUR

Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R

3 Delen plated
Result: 60 EUR

Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed

Schilderij, stilleven
Starting price 60 EUR

A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G

2 Gravures, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Result: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...