This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

10 Romeinse munten
Starting price 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

Beeld, Bulldog
Starting price 15 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Result: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Brandewijn kom
Starting price 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Zilveren brillenkoker
Result: 30 EUR

Antieke zilveren brillenkoker met fraaie gedreven bewerkingen aan zilveren draagketting, 835/000, Brimingham anno 1899, ca. 56gr. 15,5x4x1,5cm.

Tekening, gesigneerd 1800
Result: 45 EUR

Onduidelijke signatuur 1800, potlood op papier, portret van een heilige 28x19cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Result: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

2 Kettingen
Result: 25 EUR

Twee colliers, een ivoren collier met kralen in diverse vormen met in het midden een trapeziumvormig stuk met bewerking, 3.2x5.8cm, lengte 70 cm en een 5 rijige benencollier met 7 houten kralen, lengt...

Dekselvaas
Starting price 30 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Jasseroncollier Zilv
Result: 35 EUR

Fraai jasseroncollier zilver 925/000 met kapitolstok. Jasseronschakels, ø 10 mm. lengte 47 cm ca 66.7 gr

Ring GG carneool
Starting price 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Starting price 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

4 Zilveren dubbeltjes
Starting price 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

Bronzen plaquette
Result: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Collier 3-rij, parel.turkoois
Starting price 300 EUR

Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...

Koffieservies, Kopenhagen
Result: 55 EUR

Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G

Divers plated bestek
Starting price 20 EUR

Divers plated bestek: 1x kindervork met inscriptie, 1x vorkje en lepeltje met zonnebloem op de steel, 1x suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, 1x kwartslepel bekroond m...

Glazen schaal, oranje
Starting price 50 EUR

Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.

5x Zilveren 1/2G
Starting price 80 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Servies, Hollohaza
Starting price 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G