Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U
Antieke zilveren brillenkoker met fraaie gedreven bewerkingen aan zilveren draagketting, 835/000, Brimingham anno 1899, ca. 56gr. 15,5x4x1,5cm.
Onduidelijke signatuur 1800, potlood op papier, portret van een heilige 28x19cm. Cond.: G
Twee colliers, een ivoren collier met kralen in diverse vormen met in het midden een trapeziumvormig stuk met bewerking, 3.2x5.8cm, lengte 70 cm en een 5 rijige benencollier met 7 houten kralen, lengt...
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Fraai jasseroncollier zilver 925/000 met kapitolstok. Jasseronschakels, ø 10 mm. lengte 47 cm ca 66.7 gr
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...
Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Divers plated bestek: 1x kindervork met inscriptie, 1x vorkje en lepeltje met zonnebloem op de steel, 1x suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, 1x kwartslepel bekroond m...
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G