Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G