This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R

Bijzettafel, bloemen
Result: 40 EUR

Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.

Mahonie kastje, kersen
Result: 150 EUR

Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G

Schilderij, biddende kinderen
Starting price 175 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Verveer
Starting price 50 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Schilderij, schapen in stal
Result: 120 EUR

J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G

Ring Bloedkoraal
Starting price 70 EUR

Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...

Ikoon, Moeder Gods
Starting price 300 EUR

Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.

Kruis GG saf zirc
Starting price 50 EUR

Kruis GG 585/000 met zirconia's en saffier. Hanger in de vorm van een kruis volledig bezet met zirconia's en in het midden een saffier. Grootte 30x22 mm. ca 3.6 gr

3 Zilveren pillendoosjes
Starting price 60 EUR

Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G

Hoekkast
Result: 80 EUR

Engelse mahoniehouten 4-deurs hoekkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 180x90x50cm. Cond.: G

Teakhouten bankje
Result: 50 EUR

Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.

Vogellokker
Result: 135 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mechanische vogellokker met stukjes spiegel en opdraaimechaniek in goede staat 21x18x7cm.

Duitse contrabarometer
Result: 80 EUR

Oude Duitse contra barometer ca. 1950 in goede staat 100cm.

2 Delen scheepvaart
Result: 35 EUR

Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G

Ikoon
Starting price 120 EUR

Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R

Beeld, visser
Starting price 280 EUR

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Kristallen bowlpot
Starting price 150 EUR

Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.

Hanger met magie oog
Starting price 175 EUR

Hanger GG 585/000 met magie oog. Grote ronde hanger met gladde GG rand met daarin glas met een hologram van een oog. ca 8.25 gr, ø 36 mm

Taartschep en div. lepels
Starting price 70 EUR

Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U

Doosje
Starting price 430 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Riviere ring GG briljant
Starting price 350 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Riviere ring met briljanten, 7x0.09 Vsi Tw, wat hoger op de ring gezet. ø 55 ca 3.1 gr

Oorclips GG met briljant
Starting price 60 EUR

Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr

Zilveren staande klok
Result: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt