Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R
Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.
Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, biddende jongens 30x40cm. Cond.: G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G
Antieke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ring met een ovale bloedkoraal gezet in een ovale rand met greinen, ø 20x18 mm. De binnenzijde van de ring is verstevigd met zilver. De ring heeft duid...
Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.
Kruis GG 585/000 met zirconia's en saffier. Hanger in de vorm van een kruis volledig bezet met zirconia's en in het midden een saffier. Grootte 30x22 mm. ca 3.6 gr
Drie sterling zilveren pillendoosjes waarvan 2 met scharnierend dekseltje en één geëmailleerd 925/000 (rond, ovaal en vierkant model), samen ca. 38gr. ø3cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 4-deurs hoekkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 180x90x50cm. Cond.: G
Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.
Zeldzame 19e eeuwse mechanische vogellokker met stukjes spiegel en opdraaimechaniek in goede staat 21x18x7cm.
Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.
Hanger GG 585/000 met magie oog. Grote ronde hanger met gladde GG rand met daarin glas met een hologram van een oog. ca 8.25 gr, ø 36 mm
Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 met briljanten. Riviere ring met briljanten, 7x0.09 Vsi Tw, wat hoger op de ring gezet. ø 55 ca 3.1 gr
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt