Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
De Vries ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij dorp 50x40cm. Cond.: G
Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G
Hanger / broche GG 750/000 met agaat. Ovale hanger / broche van GG filigrain met in het midden een ovale agaat met arabische tekst. ø 40 x 31 mm. ca 10.5 gr
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met schulpen, met een zijde gematteerd WG en een zijde GG. In het midden zitten 5 kleine briljantjes. ca 2.9 gr ø 52 Nieuw
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R