Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.
Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G
Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.
Hollands eikenhouten vitrine hangkastje ca. 1880 in goede staat 71x69x24cm.
Oude Chinees of Koreaanse houten commode met messing beslag, 4 lades en een deurtje ca. 1930 in goede originele staat 68x66x30cm.
Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G
Twee oude/antieke wijntafels: 1x wortelnoten fineer 20e eeuw (goed) 56xø50cm. en 1x mahonie 19e eeuw (redelijk) 55xø38cm. Cond.: R-G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G