Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G
Barnsteen hanger met GG 585/000 hangeroog. Grote barnsteenhanger, vlak afgerond aan de kanten, grootte 28x33 mm, met aan de bovenzijde 2 GG ogen. De steen is voorzien van mooie insluitsels.
Hanger GG 585/000 met grote bruine steen. Hanger bestaande uit Filigrain bloem als hangeroog en een filigrain huls om de steen, soort triangelvorm, gefacetteerde bewerking. Lengte hanger 50 mm.
E. R. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofdbedoeking 60x48cm. Cond.: R-G