This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Pianokandelaars
Starting price 25 EUR

Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G

2 Kandelaren, boedha
Starting price 60 EUR

Twee aparte 19e eeuwse kandelaren met boedha en olifanten (Empire vormgeving) van compositie metaal en met originele patina 21x10x10cm. Cond.: G

Kandelaar
Starting price 110 EUR

Grote 19e eeuwse 5-lichts bronzen kaarskandelaar in goede staat 71cm.

Joodse kandelaar
Starting price 30 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Verzilverde kandelaar
Starting price 20 EUR

Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Starting price 60 EUR

Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.

Wand kandelaar
Starting price 40 EUR

Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.

Tablet + Koffieset
Result: 40 EUR

Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G

Lamp met putti
Result: 35 EUR

Oude bronzen lampenvoet 20e eeuw met putti in goede staat 44x20x15cm.

Rook-comfoor met speeldoos
Starting price 80 EUR

Antieke koperen speeldoos met Chinees landschap, figuren en huisdecor. Dekseldoos en afneembare asbak ca. 1920 in goede staat 8x20x12cm.

3 Wandelstokken
Result: 50 EUR

Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G

5 Delen divers
Starting price 40 EUR

Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G

2 Duitse plaquettes
Result: 20 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

Car Hood, Dodge Royal
Starting price 50 EUR

Amerikaanse "Hood ornament" van een Dodge Royal '54 in originele goede staat (lichte oxidatie) 35x3,5x8cm. Cond.: G

Gedreven bloempot
Result: 30 EUR

Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G

6 Tablets
Starting price 40 EUR

Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.

Bureauset, 19e eeuw
Starting price 30 EUR

Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G

Bureaulamp, nikkel
Starting price 40 EUR

Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.

Miniatuur portret
Result: 40 EUR

Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Starting price 100 EUR

Twee antieke ivoren miniaturen, handgeschilderde portretten. gesigneerd CAM of CAN met ivoren lijst 13x15cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Result: 50 EUR

Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G

Miniatuur portret, meisje
Result: 20 EUR

Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G

Miniatuur, dame met strik
Starting price 75 EUR

Antieke miniatuur met filigrain koperen lijst 6,5x5,5cm. Cond.: G