Twee koperen 19e eeuwse pianokandelaars in Gothische vormgeving. Zonder montuur aan de piano 21x20x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse 5-lichts bronzen kaarskandelaar in goede staat 71cm.
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Oude 5-lichts plated kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw 34xø34cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.
Antieke Jugendstil koffieset met daarbij horend keramieken presenteertablet, koffiekan, theekan, roompot, lepelvaasje, suikerpot, theecomfoor en kan 52x34x20cm. Cond.: G
Antieke koperen speeldoos met Chinees landschap, figuren en huisdecor. Dekseldoos en afneembare asbak ca. 1920 in goede staat 8x20x12cm.
Drie oude/antieke wandelstokken; 1x Afrikaans, 1x met paardenhoofd en 1x antiek 87-95cm. Cond.: R-G
Messing, kopergeslagen cachepot (bloempot) ca. 1900 met druivenranken-decor, leeuwenkoppen en leeuwenpoten 21xø24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kaarskandelaars van koper met porseleinen handbeschilderd tussenstuk ca. 1840. Decor van landschappen in goede staat, 1 voet licht bedeukt 28xø11cm.
Twee delen 19e eeuwse bureauset; 1x notenhout en notenhout fineer (1 cup beschadigd) met bandintarsia 16x30x19cm. en 1x marmer met bronzen luciferhouder met klauwpoten 11xø11,5cm. Cond.: R-G
Antiek miniatuurportret in ivoren lijst (portret is reproductie) 8,5x7cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met ivoren en schildpad omlijsting, voorstellend een damesportret (gesigneerd) 14x12cm. Cond.: G
Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Antieke miniatuur met filigrain koperen lijst 6,5x5,5cm. Cond.: G