This website uses cookies

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Marmeren lampevoet
Result: 35 EUR

Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G

Olielamp
Result: 60 EUR

Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G

4 Lampevoeten
Starting price 30 EUR

Staande lamp
Starting price 140 EUR

Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.

Plantentafel
Starting price 80 EUR

Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.

Bloemtafeltje, gietijzer
Result: 120 EUR

Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.

Bronzen beeld, lamp
Starting price 75 EUR

Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G

2 Bronzen vuurpotjes
Result: 50 EUR

Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G

Diverse koperwerk
Result: 40 EUR

Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G

Koperen pannenset (9x)
Result: 190 EUR

Messing kroonlamp
Starting price 50 EUR

Messing tabaksdoos
Starting price 300 EUR

Koperen ketel
Starting price 75 EUR

Borstelset
Result: 70 EUR

Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Result: 40 EUR

Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G

Koperen schaal
Result: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

2 Doofpotten
Starting price 30 EUR

Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.

Pot kacheltje
Result: 140 EUR

Kachel
Starting price 140 EUR

Haardscherm
Starting price 280 EUR

Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.

Haardscherm
Starting price 35 EUR

Messing aker
Result: 40 EUR

Koperen 19e eeuwse aker met hengsel 27xø45cm. Cond.: R-G

Engelse voorzet haard
Starting price 100 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.

Engelse voorzet haard
Starting price 100 EUR

Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.