Zware grote marmeren lampenvoet met bronzen armaturen (2-lichts) 20e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1880 met satuma keramieken reservoir en koperen voet en monturen 65xø14cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp 1e helft 20e eeuw, gemonteerd op houtgestoken voet 47x35x35cm.
Oude messing historisme stijl bijzettafel 20e eeuw met zeemonster-koppen in goede staat 65xø32cm.
Originele Jugendstil gietijzeren bloemtafel met zweepslag- bloemendecor ca. 1900 in goede originele staat 75xø35cm.
Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G
Twee oude/antieke bronzen vuurpotjes op drie poten 9-15cm. Cond.: G
Groot kavel koperwerk 19e-20e eeuw o.a; snotneuzen, kwispedoor, beslag, vaasjes, crucifix, kandelaar, etc. etc. 8-36cm. Cond.; G
Negen antieke/oude koperen met messing pannen gemerkt Gebruder Hepp Pforzheim ø12-ø25cm. Cond.: G
Zwitserse toiletset ca. 1950 met 2 speeldozen (1x voor make-up en 1x als sieradendoos), beide functioneren. Tevens een kam, 2 borstels en spiegel met filigrain decor. Gemerkt Thorens 12-33cm. Cond.: G
Chinees bronzen cloisonne vaas 1e helft 20e eeuw met 2 handvatten, vierkante hals en onderop gemerkt. H.: 24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse doofpotten van koper en messing met porseleinen grepen en knoppen. In redelijk tot goede staat 36-37cm.
IJzeren Art Deco allesbrander ca. 1930, gemerkt Permanent Kookhard, met bovenop twee kookplaten in goede originele staat 71x51x32cm.
Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x70x13cm.
Antieke gietijzeren haardverkleding (voorzethaard) in goede originele staat 95x60x15cm.