Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U
18eEeuws voorsnijmes met 835/000 zilveren pistoolheft voorzien van schelpdecor. MT.: Hendrik Grauharet, Amsterdm anno 1717.
Grote decoratieve plated bewerkte fruitschaal met rondom bloemendecor 2e helft 20e eeuw 18x50x24cm. Cond.: G
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Jugendstil W.M.F. plated olie- en azijnstel 6-delig bestaande uit: 2x zoutnappen, mosterdpotje (deksel beschadigd) en olie- en azijn. Allen van kristal met mooie florale vormgeving 27...
Mooie Ring WG, 585/000, met Parels en Diamanten. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde diverse zwarte en witte parels in diverse maten en 10 briljant geslepen diamanten in 4 poots chatons gezet. ca ...
Twee Engels sterling zilveren borden met brede florale rand en dierafbeelding in het midden, 925/000, Samen ca. 473 gr., ø 22cm. Cond.:U
Russisch zilveren kovsch met vuurvergulde binnenkant en aan de buitenkant versierd met cloisonne, 84 solotniks ( 875/000 zilver, Rusland). Totaal gewicht 44gr., L.8cm., Cond.:U
Lot zilver 800/000. lot met een camee in fraai versierde rand, 32x42mm, een staafbroche gemaakt van kettingschakels 2 rijen en een fijne ring met groene steentjes. Totaal ca 16,2 gr ø 52
Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.
Brede klemband, zilver 835/000, Djokja. Brede bewerkte klemband, 42 mm, met geoxideerde bewerking. 65x50 mm. ca 33,9 gr
Collier, zilver 925/000 met Gourmetschakels. Breed collier, 12,3 mm, van bolle gourmetschakels met karabijnsluiting. Lengte 47 cm, ca 62,4 gr
Ring zilver gerodineerd, 925/000 met zirconia's en citrien. Dubbele ring met grote witte zirconia en grote citrien, ø 10 mm, hoog opstaand op de ring. in de band van de ring zitten diverse witte zirc...
Collier zilver gerhodineerd 925/000 met hanger met roze zirconia. Lange hanger, 35x17 mm, met een hart gemaakt van een roze zirconia met zilveren versiering. De hanger is bevestigd aan een fijn slange...
Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr
Twee ringen GG 585/000 met diverse kleurstenen. Een dubbele slagring met 5 briljantjes gezet in een vierkant van diverse kleursteentjes, blauw, roze en geel. ø 50 En een fijne strakke ring met een rij...
Lot met ringen bestaande uit zilver staal en titanium ringen. De stalen ringen zijn bewerkt met goud.Totaal 11 stuks. Totaal zilvergewicht ca 32.3 gr
Lot zilver bestaande uit 4 ringen met o.a. tijgeroog, barnsteen, 4 hangertjes met steen en een paar onedele manchetknopen. ca 29 gr ( excl. manchetknopen)
Collier van tijgeroog met zilveren karabinsluiting. Collier met grote, ø 16 mm, en kleine 6 mm kralen. Lengte 52 cm
Lot diverse sieraden. Hanger 333/000 met zirconia en collier, zilveren oorstekers met zirconia en goudkleurige hanger met similie.
Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.