Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Zes originele Lloyd Loom stoelen met vlechtwerk zittingen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x48x57cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.
Twee prachtige eikenhouten Historisme stoelen ca. 1880 met wapendecor, ranken, leeuwekoppen etc. (Rode velours bekleding) 111x51x50cm. Cond.: G
Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.
Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Prachtige Duitse grenenhouten Louis Philippe kleerkast met kroon en 2 lades ca. 1870. Uitneembaar en met origineel beslag, sloten en sleutels. In zeer goede staat 225x140x52cm.
Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G