Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R
Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G
Gave wortelnoten-fineer stijlmeubel salontafel 2e helft 20e eeuw. Bevat 2 lades en geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø13cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Decoratieve goudkleurige spiegel, in Louis Quinze stijl, met handgeschilderd landschaps decor, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 116x32cm.
Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.
Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G