This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

2 Petit Point stoelen
Result: 60 EUR

Twee stijlmeubel stoelen met petit point stoffering 20e eeuw in goede staat 94x52x42cm. en 90x60x62cm.

Was-standaard
Result: 300 EUR

Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.

Leren stoel
Result: 80 EUR

Prachtige blauw-groen lederen armleunstoel met notenhout en wortelnoten hout in zeer goede originele staat 97x87x102cm.

Pallisander houten eethoek
Starting price 250 EUR

Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.

Armstoel, Louis Philippe
Result: 100 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R

Barok armstoel
Result: 100 EUR

Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G

Salontafel, barokstijl
Result: 80 EUR

Gave wortelnoten-fineer stijlmeubel salontafel 2e helft 20e eeuw. Bevat 2 lades en geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø13cm.

Theetafel
Result: 100 EUR

Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.

Glazen theetafel
Starting price 30 EUR

Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.

Sierspiegel, beschildering
Starting price 70 EUR

Decoratieve goudkleurige spiegel, in Louis Quinze stijl, met handgeschilderd landschaps decor, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 116x32cm.

Boerentafel met ster
Result: 140 EUR

Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G

Mahonie uittrektafel
Result: 110 EUR

Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.

Mahonie breistoel
Result: 130 EUR

Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.

Pianokruk
Result: 30 EUR

Pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting 54xø34cm. Cond.: G

2 Stoelen
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.

Biedermeier kast
Starting price 400 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.

Kindertafeltje
Result: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Mahonie spiegel
Starting price 40 EUR

Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.

Moderne vitrine, bruin
Starting price 40 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Kinderstoeltje
Result: 30 EUR

Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)

Mahoniehouten eethoek
Result: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.

Porseleinkast, 2-delen
Result: 130 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.

Hang vitrinekastje
Starting price 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.

Lyra naaitafel
Starting price 325 EUR

Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G