Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Set GG, 585/000, met granaat. GG ring met ovale granaat en bewerkte rand, ø 55, Choker met in het midden een versiering met 5 rozen bezet met granaten en een grote bloem hangend in het midden met een ...
Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.
Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.
Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G
Ring, GG 750/000 met briljant en saffier. Strakke massieve ring met in een bloem bezet met 1 saffier en 6 diamanten. Aan weerszijden van de bloem zijn 2 rijen met briljant gezet. ø 52 ca 5,4 gr.
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.
Broche/Hanger GG 750/000 in de vorm van een spin. Uniek exemplaar, mooi bewerkte spin met elegante poten, te dragen als hanger en als broche. ø 8,3 cm. ca 9,3 gr
Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U
Choker met GG 585/000 stuk met bloedkoraal. Choker met een breder middenstuk met daarin 3 ovale en 1 ronde bloedkoraal, bevestigd aan collier. ca 30,8 gr Lengte 45 cm.
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.
Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.