Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G
Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee oude porseleinen rookverdrijvers en hertje 1e helft 20e eeuw; 1x Chinese rookverdrijver (1 chip), 1x Duitse rookverdrijver, Kerafina Porzellan Bavaria ca. 1950 met landschapsdecor (goed) en 1x he...
Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.
Oude porseleinen schelp gemerkt: B.G., 20e eeuw met handgeschilderd decor. 13x7x4.5cm. Cond.:G
Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Drie oude Duitse porseleinen Rosenthal vazen; 2x Bjorn Wiinblad, 1x hoog, Martin Frojer Studio Line, allen in goede staat 5xø10,5cm., 12xø7cm. en 34x14x10cm.
Oude Duits porseleinen dekseldoos met damesportret, gemerkt Bavaria Z.S. en Co 20e eeuw in goede staat 7xø13cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 270-53, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 53cm. Cond.: U
Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met opgewerkt figurendecor in goede staat 30xø13cm.
Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.
Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.