Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G
Vier antieke petroleumlampen (incompleet) o.a; opaline, albast, mat glas, etc. 30-50cm. Cond.: G
Tinnen chocoladeketel met comfoor 1e helft 19e eeuw in goede staat 27x27xø20cm.
Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.
Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.
Tinnen kraantjeskan ca. 1800 met houten handvat (gebroken maar compleet) 39x24xø14cm. Cond.: R
Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.
Prachtige grote 19e eeuwse wortelnoten-fineer documentenkist met 2 lades en originele koperen handgrepen. In goede originele staat 26x73x36cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...
Franse Jugendstil vaas met binnenbakje ca. 1900, gesigneerd H. Rigaux. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd met voorstelling van een halfnaakte vrouw. in goede originele staat 22xø16cm.
Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.
Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G
Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.