Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...
Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.
Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.
Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.
Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.