Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Ring, zilver/verguld, 925/000 met Lapis Lazuli. Sierlijk opengewerkte brede ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 16x10mm. Licht van kleur.. ø 56 ca 6.7 gr
Armband bestaande uit Valkenoogkralen. De 15 kralen,ø 14 mm, zijn geregen op elastiek.
Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.
Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.
Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.
Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x vaasje Gouda plateel (chips), 1x doorbroken keramieken mandje, gesigneerd BVK Soest E. Viola (Cond.: G), 1x Makkumse kom, blauw decor (chip), 6-16cm. Cond.: R-G
Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G
Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G
Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G
Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G
Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G
Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G
Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U
Lot zilver: bestaande uit o.a. 5 zilveren ringen, met o.a. een malachiet, een broche van een uitgezaagde rijksdaalder, een ketting en hanger met Amethist. Totaal gewicht ca 48,3 gr.
Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...
Russisch zilveren munt 20 kopeke 1904 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester AP= Alexander Redko, Tsaar Nicolaas II, Cond.: FR
Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G
Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.
Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G
Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G
G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, ets of gravures, etsen of gravures van 2 kinderportretten 1e helft 20e eeuw. Niet uit de lijst geweest 11x8cm. en 15x10cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G
Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.
Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.