This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Papegaai porselein
Result: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

Bavaria pors. figuur
Result: 60 EUR

Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.

Majolica spaarpot
Result: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

3 Dresden danseressen
Result: 40 EUR

Drie oude Dresden porseleinen figuren 20e eeuw; 1x Alka Kunst Dresden Western germany, danseres (minimale chips mogelijk), 1x dame 529JM (schade jurk) en 1x ruiter te paard (voet gelijmd en vingers be...

Beeld, Chinese vrouw
Starting price 60 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G

Chinees beeld
Result: 120 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

2 Pors. beeldengroepen
Result: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen beeldengroepen Alka Kunst Western Germany; 1x musicerend stel met piano (fluit beschadigd, jurk iets beschadigd), 1x schakend stel (jurk beschadigd, vinger mist) 1...

2 Pors. beeldengroepen
Result: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

Geitenbok ca. 1900
Starting price 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

2 Lladro beelden
Result: 40 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x bloemenmeisje 1977 (1 bloemblaadje af) en 1x meisje met hoed F27J43, 26,5-23cm. Cond.: G

2 Lladro beelden
Result: 50 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G

2 Lladro beelden
Result: 60 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G

Keramisch beeld, leeuw
Starting price 25 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R

2 Duitse beeldjes
Starting price 60 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse beeldjes (lampevoet?), onduidelijk gemerkt en geummerd. Vermoedelijk Duitsland 15-16cm. Cond.: G

10 Voorspoed kralen
Starting price 50 EUR

Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Starting price 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.

Pors. Pierrot
Starting price 60 EUR

Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R

2 Schaap vaasjes
Starting price 40 EUR

Twee oude majolica vaasjes met schapen ca. 1900 (oren chips) 21cm. Cond.: R

11 Porseleinen engeltjes
Starting price 30 EUR

Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G

Porseleinen koets
Result: 225 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Rosenthal figuur
Starting price 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

Westerwald kruik
Starting price 40 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

2x Kop & 4x Schotels
Result: 180 EUR

Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G

Chinese tuitvaas
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.