Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Drie stockboeken postzegels, voornamelijk Nederland waaronder; postfrisse blocs kinderzegels uit 26 verschillende jaren en beter vooroorlogs gestempeld. waaronder groot rond Nijkerk op 50ct. hangend h...
Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.
Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G