Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G
IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen kinderservies ca. 1900 met comfoor; bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels, comfoor, kinderklokje. In zeer goede staat, genummerd 4-13cm.
Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G