Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Geslepen en geëtste kristallen sigarenbeker in de vorm van de hoorn des overvloeds. Geplaatst op een zilveren 835/000 voet met parelrand. ø 6 cm. Het geheel staat op een zwart houten basement met 3 i...
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...
Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U
Bijzonder mooi groot statig drie-delig zilveren 835/000 servies op voet, met houten grepen. ca. 1890 gr. incl. grepen, schenkkan B.30cm., H.33 cm., Cond.:U
Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Oude bewerkte plated vis-opdienschotel met bewerkte omranding 30x40cm. Cond.: G
Mooie grote palted bewerkte vis-opdienschotel 20e eeuw 44x34cm. Cond.: G
Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G
Ring WG, 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met 2,00 crt zwarte diamanten bezet. Aan weerskanten van de gekronkelde ring zit in het WG een rij met briljanten, 0,40 crt. ø 57. ca 14,2 gr.
Ring, WG, 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd, bezet met fancybrown briljanten, ca 1,00 crt. en 2 rijen met briljanten 0,25 crt W/Si. ø 50. ca 8,9 gr.
Zeer fraaie broche, WG 750/000 in de vorm van een tak met 43 briljanten, totaal ca 1,50 crt. 2 Draden vormen de basis van de broche. Daarop zitten diverse blaadjes met daarin 2 briljanten per blaadje ...
Creolen, WG 585/000, met een rij met baquette geslepen diamanten. De creolen zijn ovaal van vorm, ø 28x15 mm, bezet met een rij met baquette geslepen diamanten. Aan de weerszijden van de diamanten zit...
Cliphanger, WG 585/000, met briljant. Strakke bolle cliphanger, Rensini, 14x7mm, met in het midden een rij strak gezet met 7 briljanten, totaal 0.11 crt VSI/TW. ca 3.5 gr
Kruis WG, 585/000, met briljant. Strak kruis volledig bezet met briljanten, 18 x 0.01 crt. ca 2.6 gr.
Ring, WG, 585/000 met briljant en Rookkwarts. De strakke royale ring, met rechte kop, heeft een grote smaragd geslepen Rookkwarts, ca 16x12mm. Daarnaast zitten er een aantal diamanten bewerkt in de ko...
Aanschuifring, WG 585/000, met briljant. Aanschuifring Rensini, met twee rijen met briljanten pave gezet, totaal 1,11 crt. ca 5,8 gr ø 54.
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Hanger WG 585/000 met briljant en Peridot. Mooie strakke staafhanger, Rensini, met aan de onderzijde een peridot, ø 5,5mm. in het staafje naar de peridot toe zitten 10 briljanten, totaal 0.20 crt VSI/...
Ring WG/GG 750/000 met Tahiti parel en briljant. In de strakke Wg ring zit in het midden in een GG schotel een Tahiti parel Ø8.5mm, met aan weerszijden 5 royale briljanten in de hele breedte van de ri...
Ring, WG 750/000, met 21 briljanten, totaal ca 0.30 krt. De bovenzijde van de ring heeft een slag waarin in 2 rijen briljanten zijn gezet, om een grote middensteen. ø 53 ca 4,7 gr.
Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U
Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U