This website uses cookies

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Divers zilv. bestek
Starting price 350 EUR

4 Lepels & Vorken zilver
Starting price 200 EUR

Slacouvert
Result: 25 EUR

Koperen tol, zilver
Result: 60 EUR

Messing tol met zilveren applicaties 5,5xø4cm. Cond.: U

Zilveren kolomkandelaar
Result: 180 EUR

2 Zilveren strooiers
Starting price 30 EUR

Zilv. troffee voetbal
Result: 30 EUR

Zilv. luciferhouder + boekje
Result: 50 EUR

2 Zilveren sauslepels
Starting price 150 EUR

Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.

Plated kandelaar
Starting price 90 EUR

Plated kandelaar
Starting price 90 EUR

Zilv. sigarettenpijpje
Result: 65 EUR

Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U

Paar Vuuropalen
Result: 40 EUR

Paar Vuuropalen, peervormig geslepen. 8x5 mm

Tahitie parelcollier
Result: 1.700 EUR

Robijn Smaragd ring
Starting price 70 EUR

Robijn Smaragd ring zilver-verguld, 925/000. In het midden een cabouchon geslepen robijn, ø 11,5 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden 1,0 mm. ca 4,85 gr. ø 56

Robijn Smaragd hanger
Starting price 60 EUR

Choker Smaragd-Robijn
Result: 450 EUR

Collier van Smaragdkralen met in het midden een GG, 585/000, hanger met 8 cabouchon geslepen Robijnen, ø 5-3 mm, gefacetteerde Smaragden en Briljanten, totaal 0,30 crt W/SIP. Lengte 42 cm. ca 14 gr.

Briljant armband
Starting price 1.250 EUR

Robijn entourage ring
Starting price 70 EUR

Robijnenring zilver,925/000, verguld. De ring is bezet met 15 ovaal cabouchon geslepen robijnen in een rozet gezet. Bovenzijde ring 2,0x1,9cm. ca 4,75 gr. ø 56

Smaragd ring
Starting price 60 EUR

Smaragdring zilver-verguld, 925/000. In het midden een grote cabouchon geslepen smaragd, ø 1,15 cm en rondom de steen 20 rond gefacetteerde smaragden, 2,00-1,50mm. ca 4,45 gr. ø 55/56

Robijn smaragd saffierring
Starting price 70 EUR

Ring Art-Deco stijl
Result: 75 EUR

Ring WG/GG, 585/000 art-deco stijl. Rechthoekige WG kast met bewerkingen aan de zijkant en middenin 6 Diamanten, iets beschadigd. Het geheel is bevestigd aan een GG band. ca 2,3 gr. ø 56

Robijn Smaragd Saffier collier
Result: 70 EUR

BoulderOpaal
Result: 110 EUR

Losse Boulder Opaal, 39,5x 15 mm, met mooi kleurenspel.