Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U
Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U
Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U
Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U
Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.
Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G
Zilveren fantasie spang, 925/000, voor fijne hals. In het midden van de scharnierende spang hangt een druppelvormige grote hanger gemaakt uit plaat. ca 71,3gr.
Zilveren armband, 835/000, Finse stijl. 6 Ronde fantasieschakels, gematteerd aan de binnenzijde, gepolijst aan het oppervlak. Met klipsluiting. Lengte 19 cm. ca 63,9 gr.
Antiek ivoren armband, breed 27 mm., scharnierend, met 4 zilveren bewerkte stukken aan de uiteinden en een staafsluiting. ø 59x51mm.
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Zilveren ring, 925/000, met markiesvormige lapis lazuli. Een zware zilveren band waar de steen iets omhoog komt. ø 57.
Brede zilveren ring, 925/000, met in het midden een stuk zwart parelmoer met daarop 6 markies geslepen blauw topazen. De ring is volledig gerhodineerd.ø 54.
Zilveren brede armband, 835/000, met 5 cylindervormige schakels met daarin een plat rond element en een klipsluiting. Lengte 20 cm. ca 27,2 gr.
Groot zilveren kruis, 925/000, 41x51mm, met 5 grote ovaal geslepen zwarte zirkonias in het midden gevat in een 4 poots zetting.
Zilveren collier 925/000 met echte edelstenen: bestaande uit schakels met om-en-om 29 cabouchon geslepen carneolen en 28 markies geslepen witte topazen. Het collier is voorzien van een bakslot met 2 v...
Manchetknopen Burberry, zilver, 925/000, gerhodineerd. De manchetknoop vertoont een afbeelding van een ridder, strijdend te paard. 16,5x10,3mm. Voorzien van originele cassette.
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Twee zilveren ashangers, 925/000, hart en een flesvorm, bewerkt. Beiden gepolijst. Totaal ca 4,7 gr.
Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U
Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.