This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Russisch ei
Starting price 700 EUR

Zilveren vuurverguld ei op zilveren standaard rondom versierd met geëmailleerde rocaillemotieven 875/000 7xø5cm. Cond.: U

2 Zilveren natfruit lepels
Result: 45 EUR

Twee zilveren natfruitschepjes met gegraveerde bak en gladde steel. Lengte 14,5 cm. ca 59 gr. Cond U

Wijnbak, blauw glas
Starting price 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Wijnbak, blauw glas
Starting price 120 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilv. tafelschuivertje
Result: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

Plated koffiepot
Starting price 75 EUR

Silverplated koffiepot met schranierend deksel, model Kardinaal H.: 24cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoosje
Result: 100 EUR

Antiek zilveren, 925/000, snuifdoosje. Rechthoekig gewelfd model met scharnierend deksel en geheel bewerkt. Op de deksel een zeilbootmotief. 1e Gehalte grootkeur. Jaarletter P: 1925 MT: P. Baardwijk, ...

6 Zilveren lepeltjes
Starting price 40 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

2 Zilveren breipendopjes
Starting price 70 EUR

Stel gegraveerde zilveren, 835/000, breipendopjes in de vorm van damesslofjes, zgn. vlooienvangers, aan zilveren jasseroncollier. Nederlands gekeurd. L.63cm., ca. 17gr.

6 Delen zilver
Result: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

Spang zilver
Result: 110 EUR

Zilveren fantasie spang, 925/000, voor fijne hals. In het midden van de scharnierende spang hangt een druppelvormige grote hanger gemaakt uit plaat. ca 71,3gr.

Armband zilver Finse stijl
Starting price 80 EUR

Zilveren armband, 835/000, Finse stijl. 6 Ronde fantasieschakels, gematteerd aan de binnenzijde, gepolijst aan het oppervlak. Met klipsluiting. Lengte 19 cm. ca 63,9 gr.

Antiek ivoren armband
Result: 65 EUR

Antiek ivoren armband, breed 27 mm., scharnierend, met 4 zilveren bewerkte stukken aan de uiteinden en een staafsluiting. ø 59x51mm.

Hanger en collier zilver
Starting price 35 EUR

Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.

Ring Lapis Lazuli
Starting price 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met markiesvormige lapis lazuli. Een zware zilveren band waar de steen iets omhoog komt. ø 57.

Ring, zwart parelmoer blauw topaas
Starting price 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met in het midden een stuk zwart parelmoer met daarop 6 markies geslepen blauw topazen. De ring is volledig gerhodineerd.ø 54.

Armband, zilver met cylindervormige schakels
Starting price 30 EUR

Zilveren brede armband, 835/000, met 5 cylindervormige schakels met daarin een plat rond element en een klipsluiting. Lengte 20 cm. ca 27,2 gr.

Kruis zwarte zirkonia
Starting price 50 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, 41x51mm, met 5 grote ovaal geslepen zwarte zirkonias in het midden gevat in een 4 poots zetting.

Collier zilver carneool/ wit topaas
Starting price 115 EUR

Zilveren collier 925/000 met echte edelstenen: bestaande uit schakels met om-en-om 29 cabouchon geslepen carneolen en 28 markies geslepen witte topazen. Het collier is voorzien van een bakslot met 2 v...

Machetknopen Burberry
Result: 50 EUR

Manchetknopen Burberry, zilver, 925/000, gerhodineerd. De manchetknoop vertoont een afbeelding van een ridder, strijdend te paard. 16,5x10,3mm. Voorzien van originele cassette.

5 Zilv. dasspelden
Result: 40 EUR

2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...

2 Ashangers, zilver, hart
Starting price 25 EUR

Twee zilveren ashangers, 925/000, hart en een flesvorm, bewerkt. Beiden gepolijst. Totaal ca 4,7 gr.

11 Zilveren lepeltjes
Result: 50 EUR

Antieke Hollandse zilveren, 835/000, theelepels met gegraveerde steel. 11 stuks. Jaarletter: K 1920 MT: P.van Heumen, Schoonhoven. Totaal ca 76 gr. Cond U

2-Vaks glazen kom
Starting price 80 EUR

Fraai geslepen twee-vaks glazen kom op sterling zilveren voet. 10xø13cm.