20 Zilveren olympiade Canada-Oostenrijk-Duitsland Cond.: UNC
Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren
4 Munten (3x zilver); 1x Brazil 2000 Reis 1913, 1x Swis-Basel 1/4 Thaler geen jaartal ca. 1740, 1x Spain 2 Reaal 1770 met gat en 1x France 25ct. 1905 nikkel
26 Munten Duitsland, zilver diverse jaren. Diverse 2 en 1 Mark stukken en zilveren penning 1972.
6 Diverse munten; 1x Krone Liechtenstein 1915 zilver, 1x Spain 1807 2 Real, 1x Spain 5 pesetas 1875 en 3x Spanje zilver, Carolus IV 1808 enz.
Zestien munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank, rappen. Diverse kwaliteiten.
Acht zilveren munten Denemarken, Engeland. Czech-Slovak-Federal-Rep, Slovenska, Litouwen, diverse jaren en kwaliteiten
Tien zilveren munten Frankrijk, diverse jaren en kwaliteiten.
Zestien zilveren munten 18e-19e-20e eeuw; Spanje, Iran, Nederland, Ned. Indië, Vaticaan, Luxemburg, Litouwen. leuk kavel om uit te zoeken.
Vier zilveren munten; 3x Spanje (5-20 reaal 1851,1882, 1884) en 1x Beglië 100 Frank 1951 Cond.: FR-ZF
Vijftien sets Nederlandse provincien 1987 t/m 1997 en 1999 (3x dubbele)