Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G
Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G
Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.
Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G
Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten handgestoken barometer ca. 1900 in goede originele staat 36x11x2cm. Cond. : G
Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.
Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G
Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.
Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R
Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G