This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Heksenketel, gietijzer
Starting price 40 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G

Staande messing lamp
Result: 25 EUR

Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G

Plafoniere
Result: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

11 Flessen rode wijn
Result: 80 EUR

Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...

Antieke haarband
Starting price 10 EUR

Haarband bruin ca. 1900 in goede originele staat 33cm.

Wijn en sherry
Result: 55 EUR

Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...

Cognac
Result: 90 EUR

Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G

Petroleumstel nikkel
Result: 50 EUR

Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.

Jugendstil barometer, inlegwerk
Starting price 60 EUR

Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G

Gietijzeren weegschaal
Result: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.

Weegschaal
Result: 200 EUR

Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G

Engelse stick-barometer
Starting price 180 EUR

Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G

Thermometer
Starting price 20 EUR

Engelse eikenhouten handgestoken barometer ca. 1900 in goede originele staat 36x11x2cm. Cond. : G

Grote gestoken barometer
Starting price 80 EUR

Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.

Bokaal
Result: 75 EUR

Kerkelijke messing dekselbokaal ca. 1890, rondom bewerkt in goede originele staat 24xø11cm. Cond.: G

Bokaal
Starting price 35 EUR

Plated bokaal ca. 1890, rondom nieuw bedrukt 36xø14cm. Cond.: R

Barometer
Result: 30 EUR

Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G

Kleine lamp
Result: 25 EUR

Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Result: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Kleine gestoken barometer
Result: 50 EUR

Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.

Appelketeltje
Result: 20 EUR

Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R

2 Appelketels
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G

Divers kopwerk
Starting price 50 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk o.a; strijkbout, appelketel, schouw-waterkoker en schenkkan 10-29cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Result: 20 EUR

Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G