Choker, WG 750/000, verlopend V-model met in het midden 18 briljanten. Totaal ca 0.40 crt. ca 46 gr. Lengte 43 cm. Choker is voorzien van bakslot en veiligheidsacht.
Staafbroche, WG 750/000, met in het midden een strik met parel en diverse diamanten. Tevens zitten er aan de beide uiteinden kleine diamantjes. De broche is voorzien van een kanonsluiting.ca 7 gr.
Ring WG, 750/000, speigelchaton met een diamant met oud slijpsel, ø 6 mm. Mooie royaal uitgevoerde band. ø 53. ca. 4 gr.
Broche GG, 585/000 met granaat. 19e eeuws model met filigrain. ca 8 gr. ø3,5cm.
Ring GG 585/000, entourage model met in het midden een grote ovale granaat met daar omheen 16 kleinere granaten. ø 60. ca 9 gr.
3 rij-ige granaat armband, ø ca 4,5 mm, met GG, 585/000, rondslot met granaat. Lengte 18 cm
Ring GG 585/000. Zegelring met onyx. Holmodel met breukjes in de band.ø 60. ca 6 gr.
Zilveren armband bestaande uit 18,5 zilveren wilhelmina- kwartjes, met ogen aan elkaar bevestigd. lengte 18,5 cm, ca 71 gr.
Drie zilveren ashangers, 925, een hart, een bol flesje en een plat flesje. Hoogte ca 2,2 cm. ca 7 gr.
Collier bestaande uit Chrysocolla kralen, 6 mm, met WG, 750/000, slot met groen steentje. Aan het collier hangt een 19e eeuwse hanger met diamant in de vorm van een bloem.
Broche GG, 585/000, met grote ronde granaat ø 25 mm, gezet in een geschulpte rand met bewerking. Tevens als hanger te dragen. ca 13,4 gr.
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren bowl- of boerenjongenslepel met fraaie schelpvormige bak en gedraaide palissander houten steel. Onduidelijk Nederlands meesterteken, gekeurd anno 1873, 835/000 28,5x8cm.
Dupont aansteker, verguld, nieuw, rechthoekig model met lijnen 3.3x4.7cm. nieuwprijs €315,-