Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze barok-secretaire van mahoniefineer op eiken. Met origineel bronzen beslag (compleet). Gebogen schrijfklep met daarachter een gebogen binnenleven met lades, deurtjes e...
Prachtig Hollands Louis Seize klapbuffet ca. 1780 met roldeur, mahonie fineer op eiken. 3 Lades met origineel ringbeslag en guirlandes. Schuine gerilde hoeken met originele poten. Het meubel is in goe...
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Bim Bam regelateur ca. 1930 in originele staat 76x33x19cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
Engelse spotprent ca. 1900 voorstellend een tandarts met patient. Is gevouwen geweest 43x36cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten bij kust 26x21cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Prachtige marmeren met albast pendulestel met 8-daags uurwerk en opschrift "A.D. overstrijd Rotterdam" ca. 1910. In goede originele staat 22x38x15cm. en 16x12x12cm.
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G
Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G