Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G
Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G
Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G
Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G
Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G