This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Divers tin
Starting price 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

4 Tinnen borden
Result: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

2 Moderne stalampjes
Result: 50 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G

Chinese theekist
Result: 30 EUR

Grote Chinese theekist met bruin lakwerk en goud-beschildering ca. 1900. Loden binnebak(hengselsmissen) en origineel slot 22x26x35cm. Cond.: R-G

Kris
Result: 35 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkt houten handvat en bewerkte messing schede 50x19x4cm. Cond.: G

Blaaspijp
Starting price 40 EUR

Oosterse benen blaaspijp met draak 20e eeuw 137cm. Cond.: R-G

Barometer
Result: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Messing sextant 1941
Result: 70 EUR

Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.

2 Koperen aanstekers
Starting price 20 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

2 Witte lampen
Result: 60 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd 1860
Starting price 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G

Saxofoon
Starting price 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Schilderij, A. Prins
Starting price 100 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Onges.Schoonhoven
Result: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G

Oosterse houtsnede
Result: 30 EUR

Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G

Plafoniere
Result: 30 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

Prisma hanglampje
Result: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Lamp, leeuw
Result: 160 EUR

Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

2 Tafellampen
Starting price 70 EUR

Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G

Larense school, interieur
Result: 40 EUR

Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G

2 Gravures, mode 19e eeuw
Result: 25 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Haardstel
Result: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Collectie Godfried Bomans
Starting price 500 EUR

Collectie Godfried Bomans