Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G
Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm
Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...
J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...
Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.
Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G
Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.
Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....
Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.
Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.