Prent van een meisje met hoed, 30-er jaren, 24x34cm. Cond.: G
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U
Herman Stap, aquarel op papier, Jugendstil portret van een vrouw, 25x25cm. Cond.: G