Kleine spiegel in de vorm van een zonnetje. Klein stukje ontbreekt Ø50cm.
Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.
Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.
Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Bronzen pendule,Frankrijk, voorstellende rustende herder 19e eeuw
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.