Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G
Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse notenhouten handgestoken stoel, met putto en gevlochten rieten zitting. In goede staat. 127x44x50cm.
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G