This website uses cookies

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Butlertray met wijnrek
Result: 60 EUR

Noten bijzettafeltje
Result: 90 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuw in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Result: 90 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G

Kast, Engelse stijl
Result: 50 EUR

Engelse Mahoniehout fineer Sheraton stijl tweedelige kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 186x102x45cm. Cond.: G

Schaapslederen fauteuil
Result: 300 EUR

Sidetable
Result: 180 EUR

Franse slaapkamer 1880
Result: 380 EUR

1-Deurs spiegelkast
Result: 200 EUR

4 Stoelen
Result: 100 EUR

Armstoel
Result: 20 EUR

Pianokruk
Result: 50 EUR

Prachtige notenhouten pianokruk met draaibare zitting ca. 1880 Grunderzeit. In zeer goede staat 56xø34cm.

Wortelnoten bijzettafeltje
Result: 40 EUR

Spiegel Jugendstil stijl
Starting price 20 EUR

Antieke eikenhouten Engelse halspiegel met losse kroon ca. 1900 (overgeschilderd) in zeer goede staat 85x45cm. Cond.: G

Grunder pianokruk 1880
Starting price 150 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit pianokruk ca. 1880 met verstelbare draaizitiing en goede stoffering 51xø35cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Starting price 80 EUR

Voetenbankje, biedermeier stijl
Starting price 90 EUR

Mechelse salontafel
Result: 70 EUR

Eiken stoel (2 delen)
Starting price 40 EUR

Eikenhouten Brett stoel ca. 1900 in barok stijl. In goede originele staat 100x43x45cm. Cond.: G

Stoel
Starting price 20 EUR

Oude lichtgekleurde multiplex stoel 60-er jaren. Waarschijnlijk Pastoe in goede originele staat 80x60x70cm. Cond.: G

Eiken vitrinekast
Starting price 50 EUR

Schrijftafel
Starting price 100 EUR

Ovale salontafel
Result: 70 EUR

Secretaire
Result: 350 EUR

Mechelse eethoek (6 stoelen)
Result: 270 EUR