Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuw in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G
Engelse Mahoniehout fineer Sheraton stijl tweedelige kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 186x102x45cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten pianokruk met draaibare zitting ca. 1880 Grunderzeit. In zeer goede staat 56xø34cm.
Antieke eikenhouten Engelse halspiegel met losse kroon ca. 1900 (overgeschilderd) in zeer goede staat 85x45cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit pianokruk ca. 1880 met verstelbare draaizitiing en goede stoffering 51xø35cm. Cond.: G
Eikenhouten Brett stoel ca. 1900 in barok stijl. In goede originele staat 100x43x45cm. Cond.: G
Oude lichtgekleurde multiplex stoel 60-er jaren. Waarschijnlijk Pastoe in goede originele staat 80x60x70cm. Cond.: G