Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...
Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G
Franse comtoise klok ca. 1880 met beschilderde latoen koperen omranding en pronkslinger. In zeer goede originele staat 130x36x17cm. Cond.: G
Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G
Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...
Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Grote vergulde Franse pendule ca. 1850 met romantische man en vrouw bij een palmboom voorstelling. 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. In zeer goede originele staat. 47x33x11 cm.
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...
Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...
Antiek Dresdner barok twee deurs kastje, ca.1900,notenhout fineer met bandintarsia. Versierd met prachtige bronzen ornamenturen. (minimale fineerschade) In zeer goede staat. 126x77x48cm.