Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Schitterend antiek jugendstil 3-delig klokkenstel met keramiek en messing armaturen. Ca.1900, prachtig bloemendecor met zweepslag motief, 8-daagsuurwerk. In zeer goede staat. 54x20x30cm en 53x19x19cm.
Grote 19e eeuwse bronzen figurenpendule, ca.1870, Duits, 8-daags uurwerk. (duif iets beschadigd en 1 duif mist waarschijnlijk) 33x49x16cm., Cond.:R/G
Kolompendule ca. 1870 met intarsia en plateau met intarsia. 8-Daags uurwerk met originele compensatieslinger (notenhout). In goede originele staat 55x30x15cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Prachtige oude tafelklok met speeldoos en wekkeruurwerk. Notenhout met messing bewerkte plaquettes. 1 Wijzertje mist 29x13x16cm. COnd.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.