Twee moderne stalampen met dimmers en draaibare kop 184xø34cm. Cond.: R
24 Gietijzeren strijkbouten 2e helft 20e eeuw in goede staat ca. 20cm. Cond.: G
Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G
Compositie metalen lamp met zittende putti 2e helft 20e eeuw 63x24x30cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp (glas in koper) 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Twee notenhouten wandconsoles ca. 1880 in goede staat 21x18,5x12cm.
Rococo stijl handgestoken eikenhouten handpsiegel ca. 1880 met een aparte facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 36x17x2cm.
Oud koperen comfoor met pronkketel, ca.1900, in goede staat. 51x33x38cm.
Oude nerts damesmantel gemaakt van nerts voorpoten in zeer goede staat 130cm.
Franse wit-opaline glazen petroleumlamp met landschapsdecor en compositie metalen voet 59xø17cm. Cond.: G
Grote Franse opaline roze glazen petroleumlamp met bronzen voet en guirlande-decor (haarscheurtje) 58xø17cm. Cond.: G
Oud Oosters benen parfumpotje met zilver? 20e eeuw 7,5xø3,5cm. Cond.: G