15 Delen plated 20e eeuw, o.a. een prachtige wijnkoeler, schaal, onderzetters, vaas, asbak (pootje afgebroken maar aanwezig). Plated is in zeer goede staat. 10-29 cm., Cond.:R/G
Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U
Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...
Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G
4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R
Opaal, uitgewerkt vrouwenhoofd, 25x20 mm, op een ovale platte onyx.
Zilveren diverse sieraden,bedels, hangers, ringen,oorhangers, muntranden etc met diverse stenen. 150 stuks. totaal ca.345 gr.
Diverse zilveren artikelen, broches, ringen, armband etc. 72 gr.
Diverse geelmetalen artikelen, o.a. hoedenspelden, religieuze hangers, broches
100 Zilveren oorstekers, diverse modellen, ca. 359 gr.
13 diverse witmetalen artikelen, kruisjes,spelden, religeuze hangers, hanger barnsteen e.d.
Zilveren reverspeld, stipeltekenZilveren crucifix,plat model met tekst aan achterzijdeZilveren crucifix lang, bol, smal modelZilveren ring met zirconia's, 1 grote en diverse kleine stenenZilveren ring...
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
1 Armband bloedkoraal lengte 17,5 cm. 2 Colliers, 1x barnsteen lengte 76 cm, 1x soort agaat lengte 78 cm.
1Broche double rondmodel met parels, 1staafbroche witmetaal met grote paarse steen.
2 Zakhorloges, 1 zilveren horloge, K.Serkisoff &co. Constantinople, met mooie bewerkte plaat voorzien van centrale secondewijzer. ca ø 5,3 cm. 1 double horloge met klep voorzien van venster, met centr...
Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.
3 Zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm. 1 ...
Zilveren zakhorloge met semi snek, Watch Maker bij Warrant, J.W.Benson Swiss made, met centrale secondewijzer en Romijnse cijfers. ca ø 4,7 cm. Met ketting waaraan het sleuteltje bevestigd is.
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Choker GG 585/000, met GG hart met daarin een roze toermalijn ø 12 mm. met er omheen briljanten totaal ca 0.39 crt.. Lengte 41 cm. ca. 14,5 gr.
Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.