Robijn, 16,74 crt. ovaal gefac. 18,3x14 mm. goede kleur en zuiverheid.
Citrien 160 crt. ovaal gefac. 45x33x19mm, licht beschadigd aan de rand
Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.
Twee zilveren bewerkte beugels, 1 beugel is doormidden ca. 17,5 cm., 1 Beugel is gaaf ca. 13,5cm. Gewicht samen is ca. 75gr.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
Zakhorloge, een wijzer los, met zware zilveren ketting, 47,1 gr.
Zakhorloge GG 585/000, Moeris, met centrale secondewijzer, aan zwart gevlochten koord met 3 GG elementen. ø 46 mm.
Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.
Hanghorloge GG 585/000, met emaile plaat met bloemen. De gehele kast is voorzien van bewerking. Aan een GG 585/000 koordcollier. Lengte 78 cm, totaal 28 gr.
Groot zilveren spoorweghorloge Swiss ca. 1900. Functionerend met emaille wijzerplaat in origineel lederen foudraal. Rechtsonder beschadigd ø6,7cm. Cond.: R-G
Zakhorloge GG Elka met centrale secondewijzer, goudkleurige wijzerplaat, met geel metalen ketting. 71 gr.
Drie zakhorloges ca. 1900 (2x met zilveren kast). Alledrie defect ø4,5cm. Cond.: R