Jirika Jirasek 1965, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 55x35cm. Cond.: G
Appel ca. 1950, olieverf op linnen, kip 40x50cm. Cond.: G
H. Kaluske? (Duitse School), olieverf op linnen, bosgezicht 50x60cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G
C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G
K. Peizer (Kurt Peizer?), ca. 1930, olieverf op linnen, vrouw met kousen op trapje 23x30cm. Cond.: G
Monogram FH/15, gouache op papier, feest in een tuin met diverse figuren 60x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Millan....?), olieverf op linnen, Spaanse dansers op tafel (scheurtje) 33x40cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, vrouwelijke buste met bloemen in het haar 60x80cm. Cond.: G
D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G
J. Nieweg, olieverf op linnen, expressionistisch wintergezicht met huizen 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1998, zeefdruk op papier, "De Trein" 56x65cm. Cond.: G
Christus Pantokrator (Hij die het al beheerst) Russische icoon in Petersburgse stijl met fraai bewerkte zilveren rizza. ca.1890, 22,5x18cm.
Onduidelijk gesigneerde ets ca. 1910, ets op papier, Maasbrug en het Witte Huis te Rotterdam 41x11cm. Cond.: G
H. Leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, handwerkende vrouw 30x40cm. Cond.: G
Menna Maroeksse, acryl op papier (iets gebobbeld), portret Grace Jones 97x81cm. Cond.: G
Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G
Antieke gravure C. Decker Fecit (dubbelblad), 17e eeuwse gravure, "Togt der Spanjaarden door 't water naa Duyvelandt en Schouwen 1575" 35,5x28,5cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, rots bij branding 46x38cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G
H. Leuverink '90 (naar August Macke), gouache op papier, pad met figuren 22x29cm. Cond.: G
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G